مرغ ایران بازار خارجی مرکزی آمریکا

مرغ: ایران بازار خارجی مرکزی آمریکا ایرانی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نخستین تیم اروپایی با جام بیستم وداع کرد ، کلمبیا با از بین بردن لهستان به افزایش امیدوار شد

در آخرین بازی از شب یازدهم جام بیست‌و‌یکم، شاگردان خوسه پکرمن، لهستان را از بین بردن کردند و به افزایش به مرحله حذفی امیدوار ماندند.

نخستین تیم اروپایی با جام بیستم وداع کرد ، کلمبیا با از بین بردن لهستان به افزایش امیدوار شد

کلمبیا با از بین بردن لهستان به افزایش امیدوار شد/ نخستین تیم اروپایی با جام بیستم وداع کرد

عبارات مهم : افزایش

در آخرین بازی از شب یازدهم جام بیست و یکم، شاگردان خوسه پکرمن، لهستان را از بین بردن کردند و به افزایش به مرحله حذفی امیدوار ماندند.

به گزارش تسنیم، در دومین بازی از گروه H جام جهانی 2018 روسیه یکشنبه شب در ورزشگاه اکاترینبورگ تیم های ملی لهستان و کلمبیا به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی قاطع 3 بر صفر کلمبیایی ها خاتمه یافت. یری مینا در دقیقه 40، فالکائو در دقیقه 70 و کوادراو در دقیقه 75 گل های این بازی را به ثمر رساندند.

نخستین تیم اروپایی با جام بیستم وداع کرد ، کلمبیا با از بین بردن لهستان به افزایش امیدوار شد

با این پیروزی کلمبیایی ها که در دور نخست مسابقه ها با نتیجه 2 بر یک به ژاپن باخته بودند، 3 امتیازی شدند و بعد از ژاپن و سنگال 4 امتیازی در رده سوم قرار گرفتند تا به افزایش به مرحله یک هشتم نهایی امیدوار بمانند. در سمت برابر ولی لهستان با قبول دومین باخت متوالی اش، بدون امتیاز به قعر جدول گروه H سقوط کرد و هشتمین تیم و نخستین نماینده اروپا شد که در مرحله گروهی جام جهانی 2018 از بین بردن می شود.

شاگردان خوسه پکرمن در دور سوم و نهایی بازی های مرحله انتخابی باید به مصاف سنگال بروند و تنها در صورت کسب پیروزی برابر این تیم افزایش خواهند کرد. بازی آخر لهستان هم یک بازی تشریفاتی جهت این تیم برابر ژاپن خواهد بود. به این ترتیب به نظر می رسد که ژاپن جهت افزایش از این گروه کار ساده تری نسبت به کلمبیا و سنگال داشته باشد.

در آخرین بازی از شب یازدهم جام بیست‌و‌یکم، شاگردان خوسه پکرمن، لهستان را از بین بردن کردند و به افزایش به مرحله حذفی امیدوار ماندند.

در مصاف کلمبیا و لهستان، نماینده آمریکای جنوبی نه تنها در نتیجه بلکه از نظر آماری هم از حریف اروپایی خود بازی به مراتب بهتری ارائه کرد. این تیم تقریباً دو برابر لهستانی ها موقعیت گلزنی داشت و از نظر تملک توپ هم اوضاع بهتری نسبت به روبرت لواندوفسکی و یارانش داشت.

بدنارک در دقیقه 61 و گوارلسکی در دقیقه 81 از سزار راموس، داور مکزیکی مسابقه کارت زرد گرفتند.

واژه های کلیدی: افزایش | لهستان | کلمبیا | لهستان | کلمبیا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog